icon facebook png 26 icon instagram icon instagram Erasmus+  Erasmus+  Erasmus+
 • Zbiranje starega papirja

  Spoštovani, zopet bomo začeli zbirati stari papir za šolski sklad, vendar na drugi lokaciji. Star papir tokrat odpeljete neposredno na Surovino PE Ptuj, Puhova ulica b.š., 2250 Ptuj. Star papir se lahko med delovnim časom preda v dobro OŠ Mladika.
  Preberi več
 • 1
 • 2
 • 3

donacije intro

Vsi davčni zavezanci imate na podlagi 135. člena ZOFVI-M možnost, da do največ 0,3 % dohodnine namenite za donacijo našemu šolskemu skladu.

Zbrana sredstva se bodo namenila za nakup nadstandardne opreme in pripomočkov, sofinanciranje posameznih dejavnosti socialno šibkim učencem, zviševanje standarda pouka oziroma vzgojno-izobraževalne dejavnosti in financiranje dejavnosti za udeležbo učencev iz socialno manj vzpodbudnih okolij na dejavnostih, ki so povezane z izvajanjem javno veljavnega programa, vendar se ne financirajo v celoti iz javnih sredstev.

Porabo zbranih sredstev nadzira Upravni odbor šolskega sklada.

Za donacijo 0,3 % dohodnine našemu šolskemu skladu morate izpolniti OBRAZEC.

Izpolnjen obrazec ali:

 • oddate v tajništvu OŠ Mladika starši osebno ali vaš otrok (v kolikor nimate možnosti natisniti obrazca lahko zanj zaprosite v tajništvu) ali
 • pošljete ali osebno odnesete na Finančni urad Ptuj ali katerikoli drugi Finančni urad v Sloveniji ali
 • oddate preko sistema eDavki na spletni strani edavki.durs.si (Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije Doh-Don).

Na Ptuju, 1. 9. 2023

Bogomir Širovnik - ravnatelj

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small