icon facebook png 26 icon instagram icon instagram Erasmus+ 

17. 5. 2022 TOM telefon pričenja vseslovensko akcijo »TOM potuje, otroke obiskuje«, s katero obeležujemo mednarodni dan otroških telefonov. Z akcijo bi vam radi sporočili, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor.

banner noga

V ta namen TOM nahrbtnik potuje po Sloveniji in obiskuje osnovne šole. V akciji sodeluje tudi naša šola (od 4. do 9. razreda), in sicer bo na naši šoli nahrbtnik gostoval 7 dni (od 31. 5. do 6. 6. 2022). Postavljen bo na vidno mesto pred zbornico. Med razredi bo v tem tednu potovala tudi spominska knjiga, v katero bo vsak razred zapisal eno misel oziroma svojo razlago slogana »Odgovor je pogovor«. Razred, ki bo zapisal najboljšo misel, bo ob koncu akcije tudi nagrajen. Zaključek akcije bo 20. 11. 2022 na rojstni dan TOM telefona.

TOM nahrbtnik vas bo opomnil, da lahko anonimno in brezplačno kontaktirate TOM telefon vsakič, ko imate vprašanje ali potrebujete pogovor.

icon movie  Oglejte si video.

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small