icon facebook png 26 icon instagram icon instagram Erasmus+ eduroam logo logotip EKP 2014 2020 SIO 2020 logotip EKP 2014 2020 SIO 2020

Spoštovani starši, bliža se čas vpisa Vašega otroka v prvi razred osnovne šole. Otroka vpišete v šolo v šolskem okolišu, kjer prebivate.

Letos Vas zaradi epidemije ne moremo povabiti v šolo pred vpisom, zato pa Vas vabimo, da si ogledate naslednjo predstavitev šole, ki smo jo posebej pripravili za Vas:

movie icon
(Višja kvaliteta)
  movie icon
(Nižja kvaliteta)

 

Vpis v prvi razred za šolsko leto 2021/22 je obvezen za otroke, ki bodo v letu 2021 dopolnili šest let (rojeni leta 2015).

Predvideni datumi vpisa v prvi razred na šoli so:
- v ponedeljek, 22. februarja 2021, od 8. do 14. ure,
- v torek, 23. februarja 2021, od 8. do 14. ure,
- v sredo, 24. februarja 2021, od 13. do 17. ure,
- v četrtek, 25. februarja 2021, od 13. do 17. ure in
- v petek, 26. februarja 2021, od 8. do 14. ure.

Prijavljeni ste v gravitacijskem območju Osnovne šole Mladika, zato Vas vabimo, da vpišete otroka na našo šolo.

Vabilo za bodoče prvošolce ...

Informacije o naši šoli ...

Gravitacijsko območje Osnovne šole Mladika:
Arnuševa ulica, Aškerčeva ulica, Belšakova ulica, Brstje, Cankarjeva ulica, Ciril Metodov drevored, Cvetkov trg, Čarmanova ulica, Čučkova ulica, Dornavska cesta, Dravska ulica od št. 1 – 11, Gregorčičev drevored, Groharjeva pot, Hermanova ulica, Jadranska ulica, K jezeru, Kerenčičeva ulica, Kogojeva pot, Kokolova ulica, Krempljeva ulica, Kvedrova ulica, Macunova ulica, Mestni trg, Miklošičeva ulica, Minoritski trg, Mladinska ulica, Murkova ulica, Na tratah, Nova cesta, Novi trg, Ob Grajeni, Ob Rogoznici, Ormoška cesta, Osojnikova cesta, Panonska ulica, Potrčeva cesta (lihe do št. 29 in sode do št. 38), Puhova ulica, Rajšpova ulica, Remčeva ulica, Ribiška pot, Rimska ploščad (razen št. 24, 25), Rogozniška cesta, Satlerjeva ulica, Severova ulica, Slomškova ulica, Slovenski trg, Spuhlja, Ulica Tomaža Šalamuna, Šeronova ulica, Špindlerjeva ulica, Štrafelova ulica, Tiha pot, Trstenjakova ulica, Ulica Franca Kosca, Ulica heroja Lacka, Ulica Viktorina Ptujskega, Vegova ulica, Vinarski trg, Vodnikova ulica, Volkmerjeva cesta od št. 5 – 11, Vošnjakova ulica, Vrazov trg, Vrtnarska pot, Wilhelmova ulica, Zelenikova ulica, Žnidaričevo nabrežje.

zdravasola-alpha-small  ekosola-alpha-small